Cosmetic review - Balea jelení lůj

Známe to všichni, ošklivé počasí, chladno, vítr, občas i mráz. A naše rty trpí. Jsou suché, popraskané, nevzhledné. Jak tomu předejít? 

we♥it

Vždycky, když byl mráz a vítr, mé rty vypadaly otřesně. Rozpraskané, suché, bolavé. Ale od doby, co jsem objevila tento úžasný přípravek zmiňované problémy neznám.

A o co že jde?

Jelení lůj Balea Sensitive - Seznamte se!Naprostý unikát mezi všemi jeleními loji, co jsem kdy vyzkoušela. A že jich zrovna málo nebylo. Dlouho jsem nemohla najít ten, který by mi vyhovoval. Ale od doby, co znám tento, cca 4 roky, jiný nepoužívám. 

Čím mě tak uchvátil?

Dalo by se říct, že vším. Ale začneme od začátku.
Prvně, když jsem tento jelení lůj zkoušela, nevěřila jsem, že by to mohl být nějaký zázrak. Ovšem mile mě překvapil. 

V první řadě tím, že není parfemovaný. Upřímně nesnáším ty voňavé jelení loje, které když použijete, celý den smrdíte jak dětská žvýkačka. Tento je bez výrazné vůně, cítíte jen lehký závan loje.

Překvapila mě i jeho koncentrace. Je opravdu tuhý, žádná napůl tekutá hmota. A při roztírání nezanechává žádné bílé stopy, jako některé loje. Krásně se rozetře a vpije do rtů. Přijde mi, že má i takový efekt lesku, takže další plus. 
Kde ho seženete?

Bohužel jen v drogerii DM. Jinde jsem na něj zatím nenarazila. Vlastně na žádné výrobky Balea. Dost často se ale stává, že ho mají vyprodaný. Ano, až tak je oblíbený. Ale já mám naštěstí zásoby :) Jeden v kabelce, jeden v práci, jeden na nočním stolku, jeden u psacího stolu, jeden u přítele, jeden v bundě a jeden náhradní v šuplíku :) 

S napětím očekáváte jeho cenu? Tadáá - 21,90 Kč! Ještě před Vánoci stál 19,90 Kč, ale myslím si, že to není nějaké extra zdražení.

Už běžíte do DMka? :)

CONVERSATION

2 komentářů:

Marki řekl(a)...

Jsi jak já, sice ne Balea, ale jinak balzámy kam se podíváš :D

Twiggy♥ řekl(a)...

Jo už běžím!:D Mám podobný z oriflame, taky není parfémovaný a je krásně tuhý, ale pořád mi ho bere ségra, takže jí koupím tenhle!:D Díky za tip:)

Back
to top