Blogger tips - stop sledování blogu

Známe to všichni, na nějakém blogu se nám zalíbí jeden článek, tak se k blogu připojíme jako čtenář a po pár týdnech zjistíme, že jsme čtenáři i těch blogů, které vůbec nesledujeme a jejichž obsah nás ani nezajímá. 

Samotné mi trvalo, než jsem přišla na to, kde co a jak nastavit, tak pro vás mám rychlý návod, pokud si chcete ve své blogové knihovničce udělat místo! 
1. Přihlaste se na svůj účet u bloggeru. Naběhne vám tato stránka, kde kliknete na šipkou označené místo - kolečko pro nastavení2. Po kliknutí na nastavení se vám načte tato stránka, kde je výpis všech blogů, které sledujete. Vyberte si ten, který chcete odstranit a klikněte na nastavení.3. Po kliknutí se vám otevře samostatné dialogové okno. Tam se toho dá nastavit více, avšak nás zajímá odkaz "Ukončit sledování tohoto webu". Po kliknutí se vám otevře další okno, kde jen své rozhodnutí potvrdíte a máte hotovo!Doufám, že vám tento návod pomůže, já dlouho tápala, než jsem přišla na to, jak si udělat v četbě pořádek. A též doufám, že můj blog nebude tím, který přestanete číst! :) 

CONVERSATION

14 komentářů:

Back
to top