Blogger tips - stop sledování blogu

Známe to všichni, na nějakém blogu se nám zalíbí jeden článek, tak se k blogu připojíme jako čtenář a po pár týdnech zjistíme, že jsme čtenáři i těch blogů, které vůbec nesledujeme a jejichž obsah nás ani nezajímá. 

Samotné mi trvalo, než jsem přišla na to, kde co a jak nastavit, tak pro vás mám rychlý návod, pokud si chcete ve své blogové knihovničce udělat místo! 
1. Přihlaste se na svůj účet u bloggeru. Naběhne vám tato stránka, kde kliknete na šipkou označené místo - kolečko pro nastavení2. Po kliknutí na nastavení se vám načte tato stránka, kde je výpis všech blogů, které sledujete. Vyberte si ten, který chcete odstranit a klikněte na nastavení.3. Po kliknutí se vám otevře samostatné dialogové okno. Tam se toho dá nastavit více, avšak nás zajímá odkaz "Ukončit sledování tohoto webu". Po kliknutí se vám otevře další okno, kde jen své rozhodnutí potvrdíte a máte hotovo!Doufám, že vám tento návod pomůže, já dlouho tápala, než jsem přišla na to, jak si udělat v četbě pořádek. A též doufám, že můj blog nebude tím, který přestanete číst! :) 

CONVERSATION

14 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Wow, díky moc :) Tohle je opravdu užitečná věcička :)

Malin řekl(a)...

Fakt praktickej článek. :)

Lilith řekl(a)...

Děkuju, moc mi to pomohlo :)

Natí řekl(a)...

tieto články sú super:)
snád v nich bude ešte viac tipov:)

budem rada, keď sa prídeš pozrieť:)↓

+ práve u mňa prebieha aj giveaway, tak sa môžem zapojiť a skúsiť šťastie:)

nati

Zeny řekl(a)...

vždycky když to chci udělat musim se přihlasit a pak se mi tam ukaže že litujeme ale ted tato funkce neni dostupna ... ale už je to asi měsic

Biela Mačka řekl(a)...

Funguje to len pri blogoch na blogspote. Ak sledujes ine blogy, tak takymto sposobom sa vyhodit nedaju. Zatial som vsak neprisla ako na to.
Kaviareň u mačky

Blueberry Pink řekl(a)...

Všechny blogger tips, které tu mám, jsou psané pro blogspot.

Biela Mačka řekl(a)...

Aj cez blogger si mozem pridat sledovanie inych blogoch, ktore nie su zalozene na blogspote. Zatial neviem ako vsak tieto blogy vyhodit zo sledovania.

Pavlína Plevová řekl(a)...

Jéééé! Moc děkuju! Přesně toto jsem hledala, protože....tam mám už 300 sledovaných blogů a nejdou přidávat další...ups :-D

Ditrifa řekl(a)...

Konečně inteligentní návod! :-) Díky!

Andrea řekl(a)...

po kliknutí na ozubené kolečko mi už vyše mesiaca vyskakuje Ooops! Nastala neočakávaná chyba, treba vymazať pamäť, súbory cookie atď... Všetko som urobila, vlastne počítač prešiel celým čistením, no stále mi to nejde.. nevieš, čo s tým?? O:)

M♥ řekl(a)...

mám úplně stejný problém a nevím co s tím :/ 3/4 blogů které mám v oblíbených ani nesleduji :D

Ivana Kratochvílová řekl(a)...

Pomohlo a moc. Děkuji u =o). Ivana

Jarka Ef řekl(a)...

stonásobné dík....u mňa to síce vyzeralo trolinku inak (už nie je nastavenie, ale zmeniť na anonymné sledovanie blogu) a vedľa toho hneď kôš, kam keď kliknete, hneď sa zruší sledovanie blogu. každopádne ešte raz ďakujem :-)

Back
to top